Hayatın Seslerine Kulak Verin...

Çalışma Saatleri : P.tesi-Cuma 08:00-18:00
  İletişim : + 90 362 4315758 / 4320687

Doğuş Medikal’i gururlandıran ödül

Samsun’da işitme cihazları sektöründe faaliyet gösteren Doğuş Medikal, ‘Self Servis İşitme Testi’ Projesi ile Doktorclub Awards 2019’da Yılın Sosyal Sorumluluk Ödülü’ne layık görüldü

Doktorclub (www.doktorclub.com) tarafından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi ve Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi bilimsel işbirliği ile düzenlenen Doktorclub Awards 2019 Türkiye’nin Sağlık Ödülleri töreni, 20 Aralık’ta İstanbul Üniversitesi Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda bine yakın hekim, akademisyen ve sağlık profesyonelinin katılımı ile gerçekleşti.

Ödül töreninde Doktorclub Awards Sektörel Jüri Başkanı ve Doktorclub CEO’su Gökçe Yaraşan, Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı ve Doktorclub Awards Bilimsel Jüri Başkanı Prof. Dr. Semih Baskan, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Doktorclub Awards Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Bülent Bayraktar ve İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tufan Tükek, davetlilere hitap etti.

DOĞUŞ MEDİKAL’E ÖDÜL

Samsun’da işitme cihazları sektöründe faaliyet gösteren Doğuş Medikal de ‘Self Servis İşitme Testi’ Projesi ile törende Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Yılın Medikal Endüstri Ödülleri’nde Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi’ne layık görüldü.

Doğuş Medikal’in sahibi Erol Acer, “Başta değerli Dr. Hamza Gemici hocama, projeme oy veren Doktorclub’un 20 bini aşan üye hekimine ve ülkemizde gerçekleşen sağlıkta dijital dönüşümün öncü kurumlarından biri olmayı başarmış Doktorclub hekimlere çok teşekkür ederim” dedi. Acer, “Bu ödülü odyoloji, işitme ve denge bozukluklarının tanı, tedavi ve rehabilitasyonu camiası adına kabul ve hediye ediyorum” diye konuştu.

N. Alper CABBAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara
Open chat
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?