Hayatın Seslerine Kulak Verin...

Çalışma Saatleri : P.tesi-Cuma 08:00-18:00
  İletişim : + 90 362 4315758 / 4320687

İşitsel karşılaştırma cihazı LO-PRO3

Tüm dünyadaki işitme merkezleri için hayat değiştirecek teknolojik yeni ürünler geliştiriyoruz. Bizim için önemli olan iyi işitmenin geleceğini inşa etmek ve yaptığımız her işi de iyi kalite standartlarını belirlemektir. Bu neden ile sürekli olarak sınırları zorlayıp insanlar için gerekli olan sesleri duymalarına yardımcı oluyoruz.

LO-PRO3 İLE DÜNYA’DA YENİ BİR SAYFA AÇARAK İŞİTME ÇÖZÜMLERİNDE KULLANICI TERÇİHLERİNE UYGUN YÜKSEK OTOMASYONLU MÜHENDİSLİK HARİKASI BU AYGITI SUNUYORUZ. MİLYONLARCA İNSAN İŞİTME CİHAZLARINI LO-PRO3 İLE DENEYEREK SATIN ALACAKLAR, ÖNCESİ BİR MUCİT OLMAK İLERİ DÜŞÜNMEYİ CESARET GEREKTİRİR. BU NEDENLE İLK İCADIN HAKLI GRURUNU YAŞIYORUZ.
İNSANLARIN HAYATLARINI KOLAYLAŞTIRDIĞIMIZIN FARKINDAYIZ.

1. Cihaz tanımı

Bilindiği gibi İşitme kaybı tanısı konulmuş, işitme kayıplı bireylere doğru işitme cihazı seçilmesi hem tıbbi, hem de sosyal açıdan İNSANLARIN hayatını kolaylaştırmaktadır.

İşitme sağlığı alanında ,Geleneksel işitme cihazı seçme yöntemlerini daha da modernleştiren ve işitme cihazı seçme süresini kısaltan ,işitme cihazı satış ve uygulama merkezlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş yenilikçi bir üründür.
LO-PRO 3 İşitsel karşılaştırmalı işitme cihazı seçme ve uyarlama aygıtı, PC tabanlı yazılım destekli ara yüzü aracılığıyla, dairesel işitme cihazı paneline yerleştirilen birbirinden farklı özelliklere sahip 12 adet işitme cihazının aynı anda denenerek gerçekçi işitme etkisinin yakalanması amacıyla ve bir işitme cihazından diğer işitme cihazına geçişte kulağın dinamik alanına en iyi uyum sağlayan işitme cihazının seçiminde ve denenen İşitme cihazlarından hangisinin daha faydalı olduğu konusunda uygulayıcının , işitme kayıplı kişinin kolayca karar vermesini gerçekleştiren işitme sağlığı alanında kullanılmak üzere dizayn edilmiş komple bir çözümdür.

işitme cihazı denemesi ve seçimi geleneksel metod’da el yöntemi ile yapıldığı için zaman kaybına sebep olduğu gibi ayrıca deneme süresinin uzun olması ekonomik bir yük getirmektedir.

LO-PRO 3İşitsel karşılaştırmalı işitme cihazı seçme ve uyarlama aygıtı,Çeşitli akustik çevreler oluşturarak işitme performansını işitme cihazı ile anlamada etkin bir çözüm ve kolaylık sağlar.

Amaç çevresel gürültüye rağmen iyi bir işitmenin sağlanması ve konuşmaları ayırt edebilmektir.
LO-PRO 3İşitsel karşılaştırmalı işitme cihazı seçme ve uyarlama aygıtı, İşitme cihazı uygulayıcılarının sıklıkla karşılaştığı sorunlarıda çözmektedir.

LO-PRO3 İşitsel karşılaştırmalı işitme cihazı seçme ve uyarlama aygıtı, olumsuzluklarıda ortadan kaldıran modern bir çözümdür.

2. Kullanım amacı

LO-PRO 3 İşitsel karşılaştırmalı işitme cihazı seçme ve uyarlama aygıtı, PC tabanlı yazılım destekli arayüzü ile uygulayıcı ve işitme kayıplı kişiye birçok kolaylıklar sağlayan komple bir çözüm olup aşağıda belirtilen olumsuzlukları çözmeyi amaçlamaktadır.

İşitme cihazlarından hangisinin daha faydalı olduğu konusunda hem uygulayıcının ,hemde işitme kayıplı kişinin kolayca karar vermesini gerçekleştirmektir.

işitme kayıplı kişinin deneyeceği işitme cihazı sayısının arttırılması ve İşitme cihazı uygulayarak en doğru işitme cihazının seçilmesini sağlamaktır.

Hafif,orta,orta-ileri,ileri derece işitme kayıbı bulunan insanların farklı güç ve özelliklere sahip işitme cihazlarının aynı anda denemesinin yapılmasını sağlamaktır.

LO-PRO 3 ,Kullanıcı Arayüz Yazılımı sayesinde,İşitme cihazı denemesi verilerinin, işitme kayıplı kişiye ait odyogram bilgilerinin kayıt altına alınması ve çıktı alınmasına imkan sağlamasıdır.

İşitsel karşılaştırmalı işitme cihazı seçme ve uyarlama aygıtı LO-PRO3
işitme cihazlarında yeni uygulamalar….
işitme cihazları programla cihazı..
kliniğinizde  lopro3 cihazı kullanın hastalariniz memnun kalsın..

DOSYALAR

Brosur_1.rar

TR_LO-PRO3_USER_MANUAL.pdf

LO-PRO3__teknik_Yartname.pdf

LO-PRO3__teknik_Sartname.docx

 

Call Now ButtonHemen Ara
Open chat
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?