Hayatın Seslerine Kulak Verin...

Çalışma Saatleri : P.tesi-Cuma 08:00-18:00
  İletişim : + 90 362 4315758 / 4320687

Self Servis İşitme Testi ®

Eğer  işitme kaybınız olduğunu düşünüyorsanız, bu testi yaparak bir fikir sahibi olabilirsiniz.
Doğuş Medikal olarak self servis işitme cihazı ile Self servis işitme testi Kiosk Tasarımı ve Üretimi Projesi ile TET İstanbul Elektrik Elektronik, Makine ve Bilişim İhracatçıları Birliği’nin TET AR-GE PROJE PAZARI PROJE BAHARI proje yarışmasına katılmıştır.

ÜCRETSİZ İŞİTME TESTİ YAPARAK İŞİTME KAYBINIZI ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

“Self Servis İşitme Test Cihazı”®  BARCODE NUMBER : 8699197542664

İşitme ile ilgili bir sorununuzun olmadığınızdan eminmisiniz.?

SELF SERVİS İŞİTME TESTİNDEN BEKLENEN FAYDALAR

Gelişmiş Ülkelerde E-Sağlık kapsamında bir çok başarıya ulaşmış proje bulunmaktadır. Gelişen bilişim teknolojileri ışığında sağlıkta bilişimin konuları artmakta,buda sağlık bilişimini sürekli olarak ilgi alanı ve uygulama alanları genişleyen bir konuma sokmaktadır.

Projemiz olan self servis işitme Testi işitme sağlığı alanında ülkemiz insanlarına ait odyolojik (KBB) bulguların temininde yaygınlaşma ve işitme sağlığı alanında bireylerin örgün eğitiminde önemli bir sosyal sorumluluk projesi olarak yerini alacak ve farkındalık yaratacaktır.

Projemizin  en büyük faydası insanlara her türlü sosyal çevrede ulaşıyor olabilmesi ve işitme tarama işlevi ile işitme kaybı olan kişilerin erken teşhis şansı ile işitme sağlıklarını korumasıdır.

Self servis İşitme Testi ,kişilerin işitme sağlığı bakımından bilinçlendirilmeleri ve erken tanı şanslarını yükseltme bakımından ileride oluşabilecek bir çok masraf ve maliyeti oldukça düşürmektedir.

Bilgi ve iletişim teknolojileri uygulaması kapsamında Çağdaş işitme hizmetleri vizyonu ile kamu sağlık sisteminin dışında daha sosyal bir proje olarak baktığımız Self Servis işitme testi düşüncemize göre toplumumuza faydalı olacaktır.

PROJEMİZİN UYGULANABİLİRLİĞİ

Ülkemizde bir çok insan işitme kaybı geliştikten beş yıl gibi bir zamandan sonra çare aramaya başlamaktadırlar.
Projemiz, işitme testini ulaşılabilir kılmakla insanlarımızın işitme sağlıkları konusunda bilinçlendirme bakımından önemli bir işlevi yerine getirecektir.

Kendi İşitme testini kendi yapan bireyler şayet işitmelerin de problem olduğunu görürlerse, gelecekte karşılaşabilecekleri sorunları önlerler ve daha iyi bir işitme sağlığına kavuşurlar.

Projemiz Sağlık taraması alanında ve özellikle işitme Sağlığı sektöründe etkileşimli işitme testi tasarımı ile insanların sosyal çevrelerinde kişilere işitme sağlığı bakımından erken teşhis çözümü sunmaktadır.

•Biz işitme kaybının Ülkemizde önemli bir konu olduğuna inanıyoruz, ve “Self Servis İşitme Test Cihazı”® ile  erken dönemlerinde bu sorunların tespit edilmesine yardımcı olacak adımlar atılmaıdır.
•Buluşumuzun Kısa tanıtımı:
“Self Servis İşitme Test Cihazı”® Eğer işitme kaybınız olduğunu düşünüyorsanız, bu testi yaparak bir fikir sahibi olabilirsiniz.

•”Self Servis İşitme Test Cihazı”® İşitme cihaz firmaların  “Marka” bilinirliği ve yaygınlığının yanı sıra Markanın işitme sağlığına verdiği önemi vurgulayacaktır.

“Self Servis İşitme Test Cihazı”® Firmaların her türlü tanıtım kampanyalarında, reklamlarında ve diğer aktivitelerinde hedef kitleye ulaşmalarında oldukça yardımcı olacaktır.

“Self Servis İşitme Test Cihazı”® Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesidir.

“Self Servis İşitme Test Cihazı”® KBB hekimleri için hastalarda işitme kaybı tespitinde  yardımcı olmak için.

“Self Servis İşitme Test Cihazı”® işitme sorunlarının saptanmasında objektif bir ölçü verir basit, 40 saniyelik bir tarama cihazı hatta işitme kaybının erken aşamalarında. Erken müdahale , işitme kaybı ileride gereksiz problemlerin önlenmesi, ve sonunda onları daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak için kontrol edilmeli ve değerlendirilmesini sağlar.

 • SELF SERVİS İŞİTME TESTİ PROJESİ
 • KAMU HASTANELERİ
 • ÖZEL HASTANELER
 • ASM-TSM-SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZLERİ
 • OKULLAR
 • ASKERİ TESİSLER
 • OTOGARLAR
 • HAVA ALANLARI
 • GSM ŞUBELERİ
 • AVM MERKEZLERİ
 • FABRİKALAR
 • BELEDİYELER VS.

 

DOSYALAR

Aydın_universitesi_klinik_calisma

Dıs_kapı_yıldırım_beyazıt_goruş_yazısı

Gazi_Devlet_Hastanesi

Genel_Yazı

Havza_devlet_hastenesi

ISITDER_GORUYU_SAYLIK_BAKANLIYI_YAZI

KATALOG

Otomat_Kiralama

PROJE_SUNUSU

MİLLİ_EGİTİM

saglik_Bakanligi_Onayi

Saglık_Bakanlıgı_Onay_Belgesi

Saglık_Mudurlugu_Halk_Saglıgı_merkezleri_baskanlıgı

SAYLIK_MUDURLUYU

SELF_SERVIS_ISITME_TESTI_KIOSK_TASARIMI_VE_URETIMI

Vergi_dairesi_yazısı

Smart2000

Call Now ButtonHemen Ara
Open chat
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?