Hayatın Seslerine Kulak Verin...

Çalışma Saatleri : P.tesi-Cuma 08:00-18:00
  İletişim : + 90 362 4315758 / 4320687

Şirketimiz Hakkında

UTS- ULUSAL BİLGİ BANKASI KAYIT NUMARAMIZ 2667269004125  NACE KODUMUZ : 266001

DOĞUŞ MEDİKAL LTD ŞTİ. ” olarak genç ve profesyonel çalışma kadromuzla Türkiye’de 1984 yılından beri işitme cihazlarının ithalat, ihracat Üretim ve satışını yapmaktayız.

Samsun’da 1984 yılında ticari hayatına başlayan Firmamız Tıbbi Cihaz sektöründeki tecrübe ve deneyimini, 2009 Yılında LORECa® Marka işitme cihazı,Odyometre,Timpanometre cihazlarının  üretimi, 2011 Yılında Dünya Pazarının En Büyük Üretici Firmaları ile OEM ve OBL Ortak Yatırım Anlaşması İmzalayarak   sektöre bir renk katmıştır. is my blog. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin’ caught in the rain.)

Samsun’daki Genel Müdürlüğümüze ek olarak, 9 şubemiz bulunmaktadır., bu illerin dışında 125 ilde kurulmuş olan bayi teşkilatımız ile tüm Türkiye’ye  ve Dünya’ya  hizmet vermekteyiz.

Türkiye’de kurulduğu yıldan itibaren kaliteden ödün vermeden müşterilerinin memnuniyeti doğrultusunda çalışmalarını sürdüren firmamız, bu yıllar boyunca Dünya’nın önde gelen işitme cihazı markalarının distribütörlüğünü üstlenmiştir.

Firmamız, müşterilerine verdiği kaliteli hizmet ve gerçekleştirdiği ilkler ile Türkiye’de işitme cihazı sektörünün çıtasını yükseltmiştir.

Bunun yanında markalaşmanın önemine inanan firmamız, Türkiye’de bir ilke imza atarak kendi işitme cihazı markasını yaratmıştır, “LORECa” marka işitme cihazlarını da kullanıcıların beğenisine sunmuş bulunuyoruz. “LORECa” markamızla Dünya’nın her noktasına ulaşmak ve kaliteli hizmeti bu noktalara götürmek en büyük hedefimiz…

Bu hedef doğrultusunda çalışmalarını hızla sürdüren firmamız, Türkiye’de yine bir ilke imza atarak “LORECa” markasına sahip işitme cihazlarını Çin,Kore,Rusya,Afrika,Ürdün,Orta Doğu ve Türki Cumhuriyetler’e ihraç etmeye başlamıştır.

DOĞUŞ MEDİKAL LTD ŞTİ / LORECa İşitme Cihazları dünyanın en ileri mühendislik ve odyolojik gelişmeleri doğrultusunda üretilmektedir.

Cihazların üretimi ve üretiminden sonraki bütün test ve kalite kontrol aşamaları bütün dünyanın kabul ettiği TSE, CE gibi uluslararası standartlar ışığında değerlendirilmektedir.

Yapılan Ar-Ge çalışmaları sonucunda işitme cihazlarımız teknolojinin son noktasını yakalamakta ve sürekli yenilenmektedir.

Satış sonrası hizmetlerde ise TSE Yeterlilik Belgesi ve Sanayi Bakanlığı tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesi,Serbest Satış Sertifikası  ile müşterilerimize en kaliteli tamir-bakım hizmetini vermekteyiz.

Reklam ve Tanıtım konusunda da Türkiye’de öncü olan DOĞUŞ MEDİKAL LTD ŞTİ , birçok sağlık programına sponsorluk yapmıştır. Bunun yanında, ulusal ve yerel TV kanallarında reklam veren ilk işitme cihazı firması olarak, halkın bilinçlenmesi için Self Servis İşitme Testi  Cihazını Üreterek üstüne düşen görevi yerine getiren firmamız, bu görevine ileride gerçekleştireceği kampanyalarla da devam etme kararlılığındadır.

CE-1014  Kalite Belgesi ile hizmet vermekteyiz. özel komple aralığı ile işitme cihazları etiketli (ITE, ITC, CIC) ve BTE aletleri, dijital ve analog işitme cihazlarını üretmekteyiz.

Kendi Loreca Fitting Software Yazılımımızı geliştirdik, Ülkemizde İşitme cihazları üretmek için bir çok yabancı Firmalara Patent Telif Hakkı Ödedik.

İşitme kaybı birçok insanın ortak sorunudur. Yaşın ilerlemesiyle sıklığı artmaktadır. 65 yaş üstü bir çok insanda, 80 yaş üstü hemen her insanda işitme kaybı mevcuttur. İşitme cihazları, işitme özelliğini önemli ölçüde geri kazandırır.

1984 yılından bu yana Samsun’da hizmet veren firmamız öncelikli hedef olarak müşterilerini işitme cihazları konusunda bilinçlendirmeyi belirlemiştir. Bunun neticesinde bugün, Samsun’nun konusunda en tecrübeli ve sektöründe lider firmalarından biri olmuş, bir marka haline gelmiştir.
2009 tarihi itibariyle marka tescili alınan Samsun İşitme Merkezi’nde Pil, Kulak kalıbı satışı da yapılmaktadır.

İşitme cihazı üretiminde Türkiye’de faaliyet gösteren İkinci Firma olan  LORECa, hayata geçirdiği son projesiyle Türk Patent Enstitüsü tarafından Patentli Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında  Self Servis İşitme Testi  (1 TL ile çalışan) Ürettiğimiz Kiosklar ile Toplanan Paraları , İşitme kaybı olan Alım gücü olmayan insanlara işitme cihazları alımında yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Çalışmalarımızı Samsun/Merkez sürdüren firmamız , % 50’si OKA – Ortak Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen sunduğumuz Proje SMD Teknolojisi ile PCB Anakartları Üretimi konulu projesi (İşitme cihazları Anakart ve Odyometre Anakart) sayesinde Dünyadaki piyasa liderliği korumayı hedeflemekteyiz.

Hedefimiz, Rekabet Gücünü Artırmak ve Dışa Bağımlılığı Azalmaktır, .

Sektörde rekabet gücüne sahip olmak için yüksek teknoloji ve ARGE yatırımıyla desteklenmesi gereken işitme cihazı üretimi konusunda uzman olan LORECa, bu amaca doğru emin adımlarla ilerliyor.

1993 yılından beri İşitme Cihazları sektöründe faaliyet gösteren LORECa, Avrupa Birliği CE1014 kalite normlarına uygun olarak ürettiği işitme cihazları,odyometre,timpanometre , yabancı üreticilerle Rekabet ederek Bir çok ülkeye ihraç etmekteyiz.(Bulgaristan ,İran,Irak,Tunus,Yunanistan) Yakın gelecekte  sektörde lider konumda olacağız.

https://shareit.sivantos.com/index.php/s/wR4X20m6UuW4W2T

http://helpdesksupporttools.com/files/download.html?download=fsw/beltone/solusmax_1.4.0.80_release_update1.zip

http://widex.site/teknik/Download.asp

DOSYALAR

Erol ACER
Genel Müdür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara
Open chat
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?