Hayatın Seslerine Kulak Verin...

Çalışma Saatleri : P.tesi-Cuma 08:00-18:00
  İletişim : + 90 362 4315758 / 4320687

Tamir ve Kalibrasyon

Tamir Bakım& Kalibrasyon  Servisi

Üniversite Hastaneleri, SGK Hastaneleri, Özel Hastaneler ve KBB kliniklerinde mevcut odyolojik  cihazlarının tamir-bakım ve kalibrasyonları son teknoloji cihazlarla yapılmaktadır.

Şirket bünyemizde tamir ve kalıp atölyemiz bulunmaktadır.TSE BELGELİDİR.(12426) Distribütörü olduğumuz işitme cihazlarının,gerekse Distribütörü olmadığımız,Garanti süresi dolmuş diğer işitme cihazları ve konuşma cihazlarının tamir,Bakım ve servisini vermekteyiz.Ayrıca firmamızda işitme cihazlarıyla ilgili her türlü aksesuar satışı yapılmaktadır,Buna kalıp için gerekli olan malzemeler(Kulak Macunu,şırınga,katalizör) de Dahildir.

Mesai günleri dahilinde firmamıza ulaşan kalıplar ,diğer  günün akşamı kargoya verilir.Öğleden sonra gelen gelen Kalıplar ise ertesi gün öğlen kargoya yetiştirilir.Cihazın Garanti süresi cihazın size teslim edildiği tarihten itibaren 2 yıldır.Bu süre zarfında vuku bulacak ,garanti kapsamı İçindeki arızalar ,ücretsiz olarak onarılacaktır.

Servis imkanı sağlamak ilk planda dikkate aldığımız husustur.Temsil ettiğimiz TONDİ LORECa AUDİONİKA, marka işitme cihazlarının yurt çapında servisi kendi teknisyenlerimiz tarafından verilmektedir.

Bizler Tecrübeli  uzman kadrosu,düzenli servis anlayışı ile siz müşterilerimize hızlı ve kaliteli servis imkanı sağlamaktan onur duyarız.

Kulak Kalıbı

Türkiye’ de Avrupa standartlarına uygun kulak kalıbı labaratuvarlarında sağlıklı ve kaliteli kulak kalıpları yapılmaktadır.
Kulak kalıplarının kullanılan işitme cihazının (Kulak arkası veya cep tipi) performansını tam olarak kulağa yansıtabilmesi için kişiye özel olarak yapılır. Kulak kalıpları kulağın anatomik yapısına uygunluğu ile fizyolojik kaybının özelliklerine göre farklı şekil ve boyutlarda yapılarak işitme kaybının tolore edilmesine yardımcı olur.

Aşırı gürültülü ortamda çalışan ve kulağına su kaçırılmaması gereken hastalar için hastanın kulak izine göre firmamızda yapılan özel kulak tıkaçları vardır.

İşitme aletinden en iyi sonucu alabilmek için Kulak Kalıbının kulağa tam oturması ve kalıbın kanalının her zaman temiz olması gereklidir. Bu nedenle kulak kalıbı her hafta işitme aletinden ayrılıp özel temizleme tabletleri ile yıkanır ve puar yardımıyla iyice kurutulduktan sonra işitme aletine takılır. Kulak kaıbına takılan hortum 2-3 ayda bir değiştirilmelidir.

İşitme cihazlarını SGK katkısı olmadan, özel olarak satın almak istediğinizde rapor çıkarmanıza gerek yoktur. KBB hekiminize yalnızca reçete yazdırarak da satın alabilirsiniz. Doğuş İşitme Merkezi’nde kredi kartına taksit imkanı mevcuttur. Ayrıca dönemsel ya da sürekli kampanyalarımızdan faydalanarak, çift cihaz aldığınızda ekstra indirimlerden ya kablosuz aksesuar fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=cAw00gGeOIk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara
Open chat
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim?